SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Camaro SS
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
5.70
Viti :
2000
ID e produktit :
104904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Numri tel 248-595-6978Postuar nëpërmjet celularit.
V8 5.7L
70,000km
Viti 2000
Makina Me letra Shqiptar
Ose email, glencamaj153@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Glen
Prishtinë
001245956978
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »