SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
234
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
104920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra 2003 1.4 benzinPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Risi
Pejë
+37745676989
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »