SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes benz E220 -01 3500euro 0692513567
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
104923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedez benz E220 gjendje shum e mir si motorike ashtu edhe xhenerike, disqe AMG, kilometrat origjinale, sensore parkimi origjinale nga fabrika, sedilje me ngrohje, klima, kamio automatike, sherbimet e kryera ne kohe, gomat 80% te reja,
Informata rreth publikuesit
Mario
Korça, Korçë, Albania
korce [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »