SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes 190-88, 10 muj regjistrim
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1988
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
104924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes 190-88, Diesel, 10 muj regjistrim. I ka gomat shume te mira M+S. Vetura eshte ne gjendje te mire pune. Nuk eshte hipotek dhe e bej perkthimin menjehere ne emer tuajin. Qmimi i diskutushem.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Gjakova
Pnish [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »