SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4 GTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
104926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 Gti Benzin Shum i shpejt viti 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiptim A.
Podujevë
+37745615724
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »