SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2003
ID e produktit :
104939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 automatik tiptronik motorri 2,5 v6 viti i prodhimit 2003 regjistrimi deri me 03,04,2016 kerri esht i paisur me goma dimri kerri esht ne gjendje shum te mir per me shum info 045-801-236 ose ne viber +37745-801-236 presim blers serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
No
Pristina
045-801-236
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »