SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel vivaro
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
104960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vivaro viti 2003 km 230

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hazer
Rahovec
0763636569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »