SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 250 E-Class (Avangard)
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1996
ID e produktit :
104963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes 250 E-class :
Viti:1996
Avandgarde ,
Me Klim ,
Regjistrim deri ne Prill 2016
E teTjera :
Per me shume Kontaktoni Ne numrat :
044 108/677 ose 049 /120/751::
Informata rreth publikuesit
Firma
Klinë
044108677
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »