SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mazda 3 1..6 Diesel 2005
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Mazda 3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
104968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Mazda 3 , viti i prodhimit 2005 ,
1.6CD Diesel , ne gjendje shume të mirë , klimatronic , me 4 goma te reja per dimer me fellne 16-she ,
motori i vetures posedon 81kW (110 PS) ,
Çmimi 4900 EURO ,
Pres bleres serioz
044-808-858
043-386-367
Informata rreth publikuesit
Dren
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »