SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio
ID e produktit :
104970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira 2.2 TDI i ardhur prej zvicres ne gjendje shum te rregullt
Me Regjistrrim Deri Muajin e 7/2016

044 220 916

049 896 110
Informata rreth publikuesit
Agron
Gjakova
gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »