SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
4.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
104975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw x5 4.4 eshte ne gjendje shum te mir , i ardhur nga zvicrra , ka dhe gomat me gjith fellne te dimrit te reja dhe te veres, ka kontroll te zvicrres, motorr amerikan me 286 KuajFuqi(Ps) ,4 auspuh fabrikisht, drita bixenon, Abs, karriget likur dhe me nxemje etj.......per me shum info ne viber: +38649320314Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dani
Therandë
049320314
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »