SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320D-2006
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
104976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW E90 320D 180000 km. //M packet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dijar
Skënderaj
049654227
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »