SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trotinet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
ID e produktit :
104988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Trotineti me rrym i ardhur nga zvicrra gjithqka punon perpos bateris qe nuk punon me kontaktoni vetem me e-mail !
Informata rreth publikuesit
Lorik
Gjilan
045261268
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »