SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 270 CDI, 2005, ne gjendje shume te mire
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Lloji :
Mercedes
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
10499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes ML 270 Cdi, Disel Automatik-Tiptronik. Ne gjendje shume te mire. Gomat e veres te reja + gomat e dimrit te reja.
I ka 2 qelsa.

Me targa KS - Regjistrimi deri ne Korrik 2015.

ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike

NDRRIM i mundshem me vetura: Audi, Golf, Shkoda.
Informata rreth publikuesit
L
Prishtinë
044220013
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »