SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Suzuki
Çmimi :
€285.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
Lloji :
Mini Motots
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
104990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes minisuzukin te ardhur nga zvicrra esht shum pak i perdorur arsyeja pse e shes esht se mosha qe kam nukesht per ket motorr PRES BLERES SERIOZ
Informata rreth publikuesit
Olttion
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »