SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
YAMAHA Neo\'s 49CC
Çmimi :
€410.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
104991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori është shumë i mir. Hargjon shumë pak.
Nuk ka asnjë defekt dhe ka regjistirim RKS deri 2016 n'verë.
Informata rreth publikuesit
Fatih
Prizren
044809999
Dardania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »