SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura renault megane
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
105020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shumm te rregullt eshte e ardhur nga zvicra viber 0041793944401

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Prizren
044547979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »