SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2003 Automatik Mundesi Ndrrimi
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
105025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderrohet passat 2003 Automatit
Disell 2.5
Air Bag
Sensor Parkimi
Abs
Dritare elektronime
Multi Funksional
Eshte ne gjendje te rregullt
eshte mundesia edhe me ndrrim
nr kontaktus 044-319-073 dhe ne Viber 045-510- 397 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ermir
Gjilan
044319073
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »