SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Hyundai X2
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
105034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai ne rregull Tip top per me shumm info 045487732
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prishtinë
+37745487732
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »