SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 Tdi
Çmimi :
€11,700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
105056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura nga zvicrra me dogan te paguar
265.000 km
2010
Nr viber +37745344484Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Vushtrri
049 22 75 22 / 045 344 484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »