SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
105058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tourani me dogan te paguar me liber servisi 238.000 km 5 ulse ngjendje perfekte i ardhur nga zvicrraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Vushtrri
049 22 75 22 / 045 344 484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »