SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Audi A7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2011
ID e produktit :
105066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura audi A7 ne gjendje shum te mir me targa Suedeze (bej ndrrim vetem me touran) Per me shum infoo: 045-801-236 ose viberi +37745-801-236
Informata rreth publikuesit
No
Pristina
045-801-236
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »