SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2.2
Çmimi :
€4,350.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,106
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
105070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 2.2 dti ne gjendje te rreggullt 185106 km te kaluara ka regjistrim ende nuk ka nevoj per asnje investim mund te kontaktoni ne nr 044 149 706
Informata rreth publikuesit
Korab
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »