SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault megane 1.9 dci
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
105092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault megane 2004 me regjistrim i ruajtur vetura posedon klim.drita xenon, 6shpejtsi, gjamt elektronikPer me shum info:049849882

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Osman
Prizren
049849882
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »