SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz c220 automatik
Çmimi :
€13,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
105095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz C220 cdi W204 Automatik
Ne gjendje super te mire pa asnje defekt
Klimatronic 2 zonale
Pulla ne vollan
Tempomat
Karikat me rrym
Servisin sapo te kryer
Ule e motorit me gjith filterat
Ule e menjaqit me gjith filter
4 guma treja te dimrit
Pres blers serioz
+37744200155
Informata rreth publikuesit
Baresh
Gjilan
044200155
Hamdi Kurteshi nr21 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »