SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf V DSG i doganuar 2005
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
105156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf V i sapo doganuar ne gjendje perfekte klimatronik 2005 DSG

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »