SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dodge Journey 2.0CRD
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '17
Lloji :
Dodge Journey
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
105164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Dodge Journey 2.0CRD Dizel, viti prodhimit 2008 .,Automatik, tip tronik,Karrika lekur, 7 Ulese , Climatronik dy zonale, shpenzimet shum te vogla regjistrimi u par ne Ks ngjyra e zez metalic 14100km te kalume me liber servisi fellnet 19 Zoll.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Deçan
045-478-224
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »