SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
merceds vito furgon
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Lloji :
Mercedes Vito 108
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
267,945
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
ID e produktit :
105171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes vito
viti 1999
regjistrim deri qershor 2016Postuar nëpërmjet celularit.
contakt 044460347
Informata rreth publikuesit
faruk
Prishtinë
044460347
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »