SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kombi Kia 98
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Kia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,000
Motori (kubik) :
2.60
Viti :
1998
ID e produktit :
105190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombin kia pa dogan i ardhur nga gjrrmania viti i prodhimit 1998klm 16003ne gjendje trregullt me goma treja tdimritper info kontak: +37744761300

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
KTM
044761300
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »