SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES SPRINTER 316
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
105230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I SAPO DOGANUAR
Informata rreth publikuesit
ARDA autosalloni
Prishtinë
044990990-
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »