SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 206
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
105250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 206 1.4 diesel me regjistrim.Vetura eshte ne gjendje te rregullt.Viti i prodhimit eshte 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xoni
Ferizaj
045205243
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »