SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1984
ID e produktit :
105254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.6 disell i ngjyrosur shum i ruajtur i qlajmruar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riton
Kosova, Gjirokastër, Albania
044933853
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »