SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audia A-4
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
105271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A-4 viti i prodhimit 2011 ngjyr e bardh ka regjistrim deri 22/11/2016 la te gjitha elektronike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Fushë Kosovë
044-883-093
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »