SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chrysler Grand Voyager
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Chrysler Grand Voyager
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
105274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Emri i Vetures: Chrysler
Modeli: Grand Voyager
Kubikazha: 2.5 Turbo Diesel
Viti: 2000
Regjistrimi: RKS-deri May-2016
Extra i vetures: ABS,ASR,KLIMA,AIRBAG,SERVO,
SERVICE: Ule in ndrum,Rrypi dhembzor, krejt filterat ne vetur
Ulse: 7


Vetura esht ne dore e dyte !
prej vitit 2002 esht bler prej neve ne austri !
Deri tash esht ne pron ton, dhe jemi lumtur me veturen ton.

Vetur esht plotesisht ne gjendje nrregul !

Ndrrim i mundesh me: veturat vogla ose tjer
Cmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
Ardian
Istok
Istok [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »