SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ose nderroj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
105282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw x5 viti 2003 3,0i ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.ka regjistrim edhe 5 muaj fellne alu. timon multifunksional. komanda ne timon, klima funksionale, farat i ka extra me xenon dhe angel eyes me led, dritat e mjegulles me xenon etj, nr kontakti;049/617-225 ose 044/429-208 ose viber ne 049/425-803
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Pejë
049425803
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »