SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF VI 1.6 TDI (Confortline)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
105288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për informata shtesë në lidhje me qmimin, gjendjen,dhe detajet tjera të këtij auto mjeti,ju lutem të na kontaktoni;
1.Përmes numrave kujdestar të telefonit;
MOB'
045255-359
O44650-14 Auto Salloni ERBER
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Auto Salloni ERBER Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »