SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2010 BMW 120 d automatic
Çmimi :
€12,220.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Lloji :
BMW 1 Series
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,900
Motori (kubik) :
1995.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
105304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes BMW 120 d, viti 2010, regjistrim KS deri ne tetor 2016, 130 kw, 177 ps, kater goma te reja te dimrit + kater te reja te veres 205/55/16,servisi i kryer. Shpenzimet : urban 7,2 L, extraurban 4,4 L. Per info 044115181
Informata rreth publikuesit
andin
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »