SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 1.6 tdi
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
105307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen golf ne gjendje perfekte 1.6 dizell 120 ps shum e rujtne 120 mij tkalunePostuar nëpërmjet celularit. 044363076
Informata rreth publikuesit
Valmir
Viti
049806603
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »