SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Viti :
2009
ID e produktit :
105322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 6
2009
REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE
2.0 TDI
AUTOMATIK DSG
HIGH LINE
NAFTE
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
044454743
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »