SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
105340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 4 TDI (DI) te kuqe 6 shpejtsi 131 PS ne gjendje shum te rregullt 230000 km dokumentat ne rregull regjistrim deri 28.9.2016 personi i vetem ne kosov per me shum 044-379-885
Informata rreth publikuesit
Rilind
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »