SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet:
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,400
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
105382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 karavan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Prishtinë
044 115 194
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »