SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 D 10 Muj Regjistrim
Çmimi :
€4,450.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
530.00
Viti :
2002
ID e produktit :
105402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 530 d 10 muj regjistrim ne gjendje te mir teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
jahi
Gjilan
044290795
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »