SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vivaro – Diezel
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '13
Lloji :
Opel
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player
ID e produktit :
10542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET në gjendje shumë të mirë . ( Me tabela te zvicres )

Opel Vivaro – Diezel

Viti i prodhimit : 2007 Km. 196.000

Manuel – 6 Shpejtësi

Nr tel. 044-946-434
Informata rreth publikuesit
Geneva-Impex
Ferizaj
044 946 434
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »