SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
105471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ShitetAudi A6 Automatik multitronik 8 shpejtesi perparaCentraNavigacion te madhKomanda ne timonTimonin me nxemjeInterier lekur2 qelsaMe libra re servisit Doganen e paguarCenzor para dhe mrapaDrita lled para dhe mrapaStartstopKlim dy zonale4 gomat te rejaMe dhez pa qelsNe gjendje shum shum te mire044225648Viber +37744225648

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »