SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
105480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire me servisin e rregullt me regjistrim 11muaj 049 827 291 Cmimi 2100e i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Artan
Prizren
049 827 291
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »