SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
105484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 TDI i ardhur nga zvicrra
Regjistrimi i dyt ne kosov, i regjistruar deri me 28.08.2016
Ne gjendje shum te mir
[ KLIM, AIRBAG, XHAMA ELEKTRIK, RADIO,CD ]
Kontakt: 049618366 ( VIBER )
: 044807056

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
A
Skënderaj
049
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »