SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krs Generic Naked Ride + Ndrrim
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
105491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori eshte i ardhur nga gjermania dhe i ka te paguara Doganen dhe Homologimin. Viti i prodhimit : 2014. Ka 125 cc dhe ftohjen e ka permes ftohesit (lladnjakut. Eshte motori nga Kompania austriake e cila mund te verifikohet ne internet permes emrin Krs Generic. I ka te kaluara afer 4000 Km eshte ne gjendje perfekte teknike dhe estektike. Motori shitet dhe ndrrohet me Veture e cila ose iu pergjigjet cmimit apo behet edhe shtimi i parave. Motorin prodhohet ne Kompanine Suzuki.Kontakti me viber
Informata rreth publikuesit
ur
Mitrovicë
044898970
Mitrovice. [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »