SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Frontera
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Frontera
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
105496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Frontera me Klim 4x4,gjamat Elektronik,Airbag,Abs,regjistrim deri ne gusht 2016 vetura ne gjendje te rregullt e servisuar.
Informata rreth publikuesit
Benn
Ortakoll, Rr,ulqini 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »