SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c220 cdi
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2008
ID e produktit :
105510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes C220 cdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arber
Prishtinë
045980088
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »