SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4
Çmimi :
€13,999.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
105530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 S-line 2.7 automatik tip tronik Full paket Te gjithat serviset e kryera ne porshe prishtina Dhe servisi i fundit eshte bere ne porshe prishtina me dt 14.11.2015 Shpenzime te vogla Viti 2008 Leda Xenon bi xenon Karrika me nxemje Navigacion Sensora etj.... Shum I ruajtun targa rks Goma te veres Goma te dimrit Cmimi eshte i pa negociushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
045616978
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »